O mnie


Drodzy Rodzice,

jaitosia1Żłobek „Biały Domek” w Kicinie powstał z myślą o rodzicach którzy chcą wrócić do pracy i powierzyć swoje maleństwa w dobre ręce. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci będą czuły się jak w domu, otoczone czułą i troskliwą opieką będą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności przebywając ze swoimi rówieśnikami.

Na Żłobek przeznaczyliśmy cały parter domu jednorodzinnego- ponad 80 metrów przeznaczonych dla dzieci. Dom znajduje się w centralnej część wsi Kicin, naprzeciwko kościoła, blisko szkoły podstawowej. Doskonały dojazd dla rodziców nie tylko z Kicina ale z sąsiednich Klin, Mielna, Koziegłów, Dębogóry czy Czerwonaka.

Nasz żłobek posiada własny ogródek z placem zabaw, dostosowanym specjalnie do potrzeb małych dzieci. Zawsze kiedy pogoda na to pozwala spędzamy czas na zabawach w ogrodzie, a najmłodsze maluszki mogą być werandowane na zadaszonym tarasie.

Jesteśmy legalnie działającym Żłobkiem, wpisanym do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych, zarejestrowanym w Urzędzie Gminy w Czerwonaku. Posiadamy odbiór Sanepidu i Straży Pożarnej.ja i tosia 2

Sama jestem mamą 3 dzieci, Dawida, Karoliny i najmłodszej Antosi. Pojawienie się Tosi  na świecie stało się moim motorem i główną motywacją do stworzenia miejsca opieki dla małych dzieci, które w warunkach domowych będą razem bezpiecznie bawić się i uczyć  świata.

Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Ukończyłam rozszerzony  kurs pierwszej pomocy.

Prywatnie-  bardzo lubię aktywnie spędzać czas. Wyjazdy na narty, spływy kajakowe i jazda na rolkach to dla mnie prawdziwa przyjemność.

Jestem otwarta na wszelkie Państwa sugestie, zastrzeżenia czy potrzeby. Chciałabym aby Państwo współtworzyli z nami Żłobek „Biały Domek” tak aby dzieci czuły się w nich szczęśliwe i bezpieczne.

Zapraszam serdecznie

Anna Weyna